آتش سوزی
آخرین مهلت تمدید پروانه چرای دام تا 11 مرداد ماه یک هزار و چهارصد و دو 
به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گلپایگان کارگاه تئوری و عملی اطفاء حریق در مراتع ویژه بهره بردارن و صاحبین پروانه چرای دام توسط واحد آموزش و ترویج و با همکاری واحد آتش نشانی شهرداری گلپایگان در محل سالن اجتماعات و محوطه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردیده در ابتدای این کارگاه آموزشی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گلپایگان نسبت به اعلام سیمای کلی از عرصه های منابع طبیعی شهرستان اقدام و اعلام داشت مراتع در سال جاری با عنایت به خشکی زودهنگام پوشش گیاهی و گرمای شدید ناشی از خشکسالی مستعد آتش سوزی می باشد.
مهدی رمدان از بهره برداران صاحبین پروانه های چرای دام در عرف های مرتعی شهرستان خواست ضمن رعایت کلیه موارد پیشگیری در صورت حرایق احتمالی در مراتع نسبت به اطفاء آن و همکاری با اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اقدام و در این خصوص موارد حقوقی و قانونی لازم را متذکر گردید.
در ادامه جلسه آقای منصور نیکنامی کارشناس و مربی اعزامی از طرف واحد آتش نشانی شهرداری گلپایگان نسبت به ارائه توضیحات مبسوطی در خصوص نحوه ایجاد حریق و راهکارهای اطفاء آن در مراتع اقدام وموارد مورد نیاز را یادآور شدند.
در پایان تعدادی از بهره برداران شرکت کننده به صورت عملی با نحوه کار با کپسول های آتشنشانی و اطفاء حریق در مراتع آشنا شدند.

روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گلپایگان
ارتباط با ریاست اداره
                          
ملاقات مردمی با رئیس اداره
روزهای دوشنبه
تلفن تماس: 03157242500
داخلی 12
 

 
همیار طبیعت
1402
مهر
دوشنبه
10
اوقات شرعی
مترجم سایت
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 116445
  • بازدید امروز : 9
  • بازدید دیروز : 28
  • بازدید این ماه : 37
  • بازدید ماه قبل : 258
پیش بینی آب و هوای گلپایگان
پیشخوان