شهادت سردار سرافراز اسلام سردار حاج قاسم سلیمانی را به رهبر فرزانه انقلاب ،امت اسلام و رهپویان راستین خط سرخ شهدای والا مقام تبریک و تسلیت عرض می نمائیم.


سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهداء یک وظیفه است گفت:شهدا ءو ایثارگران  مظهر صلابت این مرز و بوم هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گلپایگان ،مهدی رمدان در دیدار دو خانواده شهید شهرستان که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار گردید با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشته تا امنیت و ارامش را برای ما به ارمغان اورند،افزود :امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثارگران است ،عزیزانی که از همه تعلقات خود گذشته و به قرب الهی نایل آمدند.وی در ادامه ابراز داشت تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.
سرپرست اداره منابع طبیعی در پایان با اشاره به اینکه امید است بتوانیم وظایف خود در راستای خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم بیان داشت :امیدواریم توفیق خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران را به معنای واقعی داشته باشیم.

 
بازدید : 68
6 مهر 1398 ساعت 04:12 ب.ظ
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
                         
ارتباط با سرپرست اداره مهندس مهدی رمدان

031-572-40064
031-572-42500

پیوند ها