شهادت سردار سرافراز اسلام سردار حاج قاسم سلیمانی را به رهبر فرزانه انقلاب ،امت اسلام و رهپویان راستین خط سرخ شهدای والا مقام تبریک و تسلیت عرض می نمائیم.

به منظور هماهنگی و تبادل نظر پیرامون اجرای پروژه های ابخیزداری ،مدیریت جامع حوزه های ابخیز ،تاثیر و نقش اجرایی ان در پیشگیری از وقوع حوادث طبیعی مانند سیل ،رانش زمین و... معاون ابخیزداری ،مسول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل متبوع و سرپرست اداره شهرستان با امام جمعه گلپایگان گفتگو کردند .
به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و ابخیزداری گلپایگان در این دیدار که در محل دفتر امام جمعه برگزار گردید توضیحات مبسوطی در خصوص اهمیت پروژه های ابخیزداری و نقش ان در پیشگیری از حوادث طبیعی و احیای پوشش گیاهی و خاک مراتع ، استحصال اب و تغذیه سفر های اب زیر زمینی از طرف معاون ابخیزداری اداره کل و سرپرست اداره شهرستان  ارایه گردید.
در ادامه امام جمعه شهرستان حضرت حجت السلام و المسلمین کرامتی ضمن تبیین اهمیت و جایگاه منابع طبیعی به عنوان مصادیق بارز انفال از دیدگاه شرع مقدس اسلام و قران پرداختند و از سرپرست اداره  شهرستان درخواست نمودند  در برابر متجاوزین به عرصه های ملی شهرستان وفق قوانین جاری اقدام قانونی لازم به عمل اید.

بازدید : 82
14 مرداد 1398 ساعت 09:45 ب.ظ
درحال بارگزاری
                         
ارتباط با سرپرست اداره مهندس مهدی رمدان

031-572-40064
031-572-42500

پیوند ها